][~*~*~ DerDiGuzeL_FoRuM ~*~*~][
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogrenmek Ogrètmek ve Dost kazanmak icin

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

babam ve oglum

Go down 
2 posters
AuthorMessage
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

Number of posts : 787
Registration date : 2006-01-06

babam ve oglum Empty
PostSubject: babam ve oglum   babam ve oglum EmptyTue 28 Mar à 14:02

Deniz, babası Sadık'la birlikte, hayatında hiç görmediği dedesi Hüseyin Efendi'nin Ege'deki çiftliğine doğru bir yolculuğa çıkar. Ancak bu basit bir ziyaret değildir; eşini 80 darbesi sonrasında kaybeden Sadık, oğlunu babaevine bırakma niyetindedir. Hüseyin Efendi, okumak için İstanbul'a yolladığı oğlunun 80 öncesinde politik olaylara karışması nedeniyle, onu evlâtlıktan reddetmiştir. Hayat planları oğluna bakmasına imkân vermeyen Sadık, Deniz'i güvenilir ellere emanet etmek için, babasıyla arasındaki mesafeyi bir kenara koyar. Tüm bu gerilimin arasında, bu güzel Ege çiftliğinde, aile saaddetinin hakim olduğu, yepyeni bir hayat başlar.
Çağan Irmak, üçüncü uzun metrajlı filmi "Babam ve Oğlum"da çocukluk hatıralarından yola çıkarak, kuşaklar arası çatışmayı perdeye taşıyor. Herkesi ağlatmış sanırım o yüzdne ben gitmiyorum ama tavsiye edildiği için tavsiye ediyorum ...
Back to top Go down
http://derdiguzel.heavenforum.com
Ceren
Super Moderator
Super Moderator
Ceren

Number of posts : 304
Registration date : 2006-01-06

babam ve oglum Empty
PostSubject: Re: babam ve oglum   babam ve oglum EmptySun 2 Apr à 13:37

cok guzel tavsiye ediyorum herkese.
Back to top Go down