][~*~*~ DerDiGuzeL_FoRuM ~*~*~][
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogrenmek Ogrètmek ve Dost kazanmak icin

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

PoLL: En Sevdiginiz Sair?

Go down 
+5
gayseriLi
Mevlana_Fan
Ceren
__MeMDuSsS__
DerdiGuzeL
9 posters

En sevdiginiz sair?
Necip Fazil Kisakurek
PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_lcap18%PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_rcap
 18% [ 2 ]
Nurullah Genc
PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_lcap9%PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_rcap
 9% [ 1 ]
Abdurrahim karakoc
PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_lcap0%PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
fuzuli
 9% [ 1 ]
Cemal Sureyya
PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_lcap0%PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Yahya Kemal Beyatli
 9% [ 1 ]
Yunus Emre
 9% [ 1 ]
Mehmed akif Ersoy
PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_lcap45%PoLL: En Sevdiginiz Sair? Vote_rcap
 45% [ 5 ]
Total Votes : 11

AuthorMessage
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

Number of posts : 787
Registration date : 2006-01-06

PoLL: En Sevdiginiz Sair? Empty
PostSubject: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyThu 26 Jan à 18:01

:!: en sevdiginiz sair?
Back to top Go down
http://derdiguzel.heavenforum.com
__MeMDuSsS__
DerdiGuzeL Uyesi
DerdiGuzeL Uyesi
__MeMDuSsS__

Number of posts : 48
Registration date : 2006-01-07

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptySat 4 Feb à 17:20

necip fazil kisakurek 8) Very Happy
Back to top Go down
Ceren
Super Moderator
Super Moderator
Ceren

Number of posts : 304

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptySun 5 Feb à 22:35

Hepsi super ama Ben Nurullah Genc diyorum. suan kitabini okudugum icin hala etkisindeyim ❤
Back to top Go down
Mevlana_Fan
DertLi GuzeL
DertLi GuzeL
Mevlana_Fan

Number of posts : 105
Registration date : 2006-01-19

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyThu 9 Feb à 20:18

Mehmet akif Ersoy
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

Number of posts : 282
Registration date : 2006-01-13

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptySat 11 Feb à 17:11

bende akif diyorum
Back to top Go down
dost-30
DerdiGuzeL Uyesi
DerdiGuzeL Uyesi
dost-30

Number of posts : 30
Registration date : 2006-02-11

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptySat 11 Feb à 18:35

ben yunus emre diyorum da...
bir şey rica edecem bu site de yeniyim ve gözüme çarptığı kadarıyla çok az bir kesime hitap ediyor gibi ve bir ayrımcılık var sanki :?: şairlerimiz bu kadarlarıyla sınırlı değiller..daha aydın ve çağdaş şairlerimizde var die düşünüyorum....örneğin can yücel,ü.yaşar oğuzcan,atilla ilhan vs gibi şairlerin listede olmayışına üzüldüm pale
Back to top Go down
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptySat 11 Feb à 23:12

Onlarida Koyariz sen kafani Yorma Very Happy
Ben bu tepkileri bekledim. Kimse sevdigi sairleri yazmamis.
Bende boyle bir topigi o yuzden actim.
Guzel arkadasim sen en sevdigin sairin siirlerini bi topicte bir araya getirsene Very Happy ve begendigin en hos cumleyi yaz bizde sectigin siirlerden en sevdigimiz cumleyi yazariz ne dersin?
ben olesine bi kactane yazdim aklima gelen.
Back to top Go down
serseri asik
Yakisiklisi Mod
Yakisiklisi Mod
serseri asik

Number of posts : 306
Registration date : 2006-02-04

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyMon 13 Feb à 17:38

fuzuli diyeyim ama bu kim yaa hic birini tanimiyorum bu ismi sevdim Laughing
Back to top Go down
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyMon 13 Feb à 17:47

Very Happy ara google dan
Back to top Go down
dost-30
DerdiGuzeL Uyesi
DerdiGuzeL Uyesi
dost-30

Number of posts : 30
Registration date : 2006-02-11

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyTue 14 Feb à 14:32

birkan canım arkadaşım burdaki şairler zaten çoğu dindar olanlar o yüzden ben sen tanımayız Very Happy belirli bir kesme hitap ettiği için adminimiz sadece onları yazma gereği duymuş...kafasında başka kimse yokki ne yapsın admin...
ona başka yazarları tanıma şansı verilmemişki,köreltilmiş adminimiz ...üzülüyorum adına valla... neyse sanırım çabalarımla adminimizin dünya görüşünü değişmesinde etkili olabileceğiz...teşekürler Very Happy rose
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

Number of posts : 282
Registration date : 2006-01-13

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyWed 15 Feb à 12:08

Bunlara belki adminimizin tepki göstermesi gerekiyordu ama ne olsa herkes özgür demek istedigi seyde.. ama lütfen cümlelerimizi kurarken biraz dikkatli olalim, ne demek köreltilmis falan, yani inancli insanlar köreltilmis mi oluyor, yada inancli sairleri begenenler.. ?? arkadas, size en basta dedi admin burasi serbest diye sende begendigin yada inandigin seyleri koy, engel yok önünde!! Ama lütfen baskalarinin görüslerine, düsüncelerine, inanclarina, secimlerine vs.. saygili ol! Tesekkürler..
Back to top Go down
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyWed 15 Feb à 12:51

dost-30 wrote:
birkan canım arkadaşım burdaki şairler zaten çoğu dindar olanlar o yüzden ben sen tanımayız Very Happy belirli bir kesme hitap ettiği için adminimiz sadece onları yazma gereği duymuş...kafasında başka kimse yokki ne yapsın admin...
ona başka yazarları tanıma şansı verilmemişki,köreltilmiş adminimiz ...üzülüyorum adına valla... neyse sanırım çabalarımla adminimizin dünya görüşünü değişmesinde etkili olabileceğiz...teşekürler Very Happy rose

lol3 O dedigin sairleri bende biliorum zaten. Ama etkilenmedim nedense hic siirlerinden. Zevkler renkler bocekler tartisilmazmiz. Dini konusuna gelincede Birak bunada ben karar vereyim? senin dini sairleri bilmemen ayip hangi devirde yasiyoruz allah askina.. Bizim senin dedigin sairleri bilmedigimizden deil. en sevdigimiz sair demisim bu sirf benimde gorusum deil..sordum ve birkac sitedende en populerleri sectim.
Back to top Go down
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyWed 15 Feb à 12:53

gayseriLi wrote:
Bunlara belki adminimizin tepki göstermesi gerekiyordu ama ne olsa herkes özgür demek istedigi seyde.. ama lütfen cümlelerimizi kurarken biraz dikkatli olalim, ne demek köreltilmis falan, yani inancli insanlar köreltilmis mi oluyor, yada inancli sairleri begenenler.. ?? arkadas, size en basta dedi admin burasi serbest diye sende begendigin yada inandigin seyleri koy, engel yok önünde!! Ama lütfen baskalarinin görüslerine, düsüncelerine, inanclarina, secimlerine vs.. saygili ol! Tesekkürler..

love2 Hemsom bitanesin. Ama tartismayalim onceden gorsem cevap yazardim zaten. Tartismak icin uygun bir bolum deil. ama isterseniz tartisma bolumu acariz. sac bas girisirsiniz cutie
Back to top Go down
Ceren
Super Moderator
Super Moderator
Ceren

Number of posts : 304

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyWed 15 Feb à 22:49

DerdiGuzeL wrote:
gayseriLi wrote:

love2 Hemsom bitanesin. Ama tartismayalim onceden gorsem cevap yazardim zaten. Tartismak icin uygun bir bolum deil. ama isterseniz tartisma bolumu acariz. sac bas girisirsiniz cutie

Cici adminim neler olur biter ben gelmeyeli..
Back to top Go down
lakabi mazlum
Moderator
Moderator
lakabi mazlum

Number of posts : 183
Registration date : 2006-01-25

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyFri 24 Feb à 19:33

bende mehmet AKIF ERSOY dıyorum
admınımızınkılerde guzel onuda koyalım buraya
ılla kıtabı olanlarmı konuluyo
Back to top Go down
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptySat 25 Feb à 0:00

Wink onlar kadar olamayiz biz Lakabi Mazlum.
Back to top Go down
sagittarius
forumun caycisi
forumun caycisi
sagittarius

Number of posts : 73
Registration date : 2006-03-01

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyThu 2 Mar à 23:50

ya oyle isimler yazmissiniz ki birini secmek bile neredeyse imkansiz ...

mehmet akif istiklal sairimiz ...

nfk tek kelimeyle ustad ; son sozler ona aittir .. uzerine bi tanim yapmak imkansiz gibi biseydir ... ornein beklemeyi kim daha guzel tarif edebilirki ... tek kelimeyle ustad ...

yahya kemal muthis bi sair ... bi istanbul asigi ... suleymaniyede bayram sabahi muhtesem bi siir ... ve dierleri tabiki ...

dier isimlere tek tek deyinmicem ama fuzuli !!!

fuzuli der ki : ask , ulasamamakdir ...

bunu diyen bi sair tahminimce tartismasiz bir numaradir !!!

not : sairler degerlendirilirken yasadiklari zamana ve tarzlarina gore ayri kategorilerde karsilastirilmali ... bilmiyorum yanlis mi dusunuyorum ...

saygilar ...
Back to top Go down
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? EmptyFri 3 Mar à 0:23

sende haklisin kardes.
ama yinede bunlardan SENIN icin en onemli olan veya en IYI sair kim..
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: PoLL: En Sevdiginiz Sair?   PoLL: En Sevdiginiz Sair? Empty

Back to top Go down

PoLL: En Sevdiginiz Sair?
Back to top 
Page 1 of 1