][~*~*~ DerDiGuzeL_FoRuM ~*~*~][
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogrenmek Ogrètmek ve Dost kazanmak icin

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

sende gec kalma

Go down 
3 posters
AuthorMessage
DerdiGuzeL
Admin
Admin
DerdiGuzeL

Number of posts : 787
Registration date : 2006-01-06

sende gec kalma Empty
PostSubject: sende gec kalma   sende gec kalma EmptySun 5 Feb à 23:08

"SENDE GEÇ KALMA"
Daha henüz 18 yasindaydi ama hayatinin sonundaydi. Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmisti. Kahir içinde eve kapatmisti kendini...Sokaga çikmiyordu. Annesi, bir de kendisi. O kadardi bütün hayati...

Bir gün fena halde sıkıldı, dayanamadı, attı kendini sokağa... Bir yigin vitrin önünden geçti, tam bir CD satan dükkâni da geride birakmisti ki, bir an durdu, geri döndü, kapidan içeri, gözüne hayal meyal takilan genç kiza bir daha bakti. Kendi yaslarinda harika bir genç kizdi tezgahtar... Hani,ilk bakista ask derler ya, öyle takilip kalmisti iste...Içeri girdi. Kiz, gülümseyerek kostu ona; "Size nasil yardim edebilirim?" diye.Nasil bir gülümsemeydi o...Hemen oracikta sarilip öpmek istedi kizi... Kekeledi, geveledi, sonra "Evet!" diyebildi. Rastgele birini isaret ederek; "Evet, su CD'yi bana sarar misiniz?" dedi. Kiz CD'yi aldi, içeri gitti, az sonra paketle geri geldi. Gençkizdan aldi paketi, çikti dükkündan, evine döndü. Paketi açmadan dolabina atti... Ertesi sabah gene gitti ayni dükkâna...Gene bir CD gösterdi kiza, sardirdi, aldi eve getirdi, atti paketi dolaba gene açmadan...Günler hep alinip, sardirilan CD'lerle geçti. Kiza açilmaya bir türlü cesaret edemiyordu. Annesine açildi sonunda...Annesi; "Git konus oglum, ne var bunda?" dedi. Ertesi sabah,bütün cesaretini topladi, erkenden dükkâna gitti. bir CD seçti. Kiz gülerek aldi CD'yi, arkaya gitti paketlemeye.Kiz içerdeyken bir kâgida "Sizinle bir gece çikabilir miyiz?" diye yazdi, altina telefon numarasini ekledi,notu kasanin yaninakoydu gizlice. Sonra,paketini alip kaçti gene dükkândan... Iki gün sonra evin telefonu çaldi... Anne açti telefonu. Dükkândaki tezgahtar kizdi arayan. Delikanliyi istedi, notunu yeni bulmustu da... Anne agliyordu... "Duymadiniz mi?" dedi. "Dün kaybettik oglumu." Cenazeden birkaç gün sonra anne, oglunun odasina girebildi sonunda. Ortaliga çeki düzen vermeliydi. Dolabi açti, oraya atilmis bir yigin açilmamis paket gördü. Paketleri aldi, oglunun yatagina oturdu ve bir tanesini açti. Içinde bir CD vardi, bir de minik not... "Merhaba, sizi öyle tatli buldum ki, daha yakindan tanimak istiyorum. Bir aksam birlikte çikalim mi? Sevgiler... Jacelyn " Anne, bir paketi daha açti, onda da bir CD ve bir not vardi: "Siz gerçekten çok tatli birisiniz, hadi beni bu gece davet edin, artik.
Sevgiler...

LÜTFEN SEVDİĞİNİZİ BELLİ ETMEKTE VE SÖYLEMEKTE GEÇ KALMAYIN...
Back to top Go down
http://derdiguzel.heavenforum.com
Ceren
Super Moderator
Super Moderator
Ceren

Number of posts : 304
Registration date : 2006-01-06

sende gec kalma Empty
PostSubject: Re: sende gec kalma   sende gec kalma EmptyWed 22 Feb à 16:27

rose tesekkurler.
Back to top Go down