][~*~*~ DerDiGuzeL_FoRuM ~*~*~][
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogrenmek Ogrètmek ve Dost kazanmak icin

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

Anlamazsýn yar

Go down 
AuthorMessage
AmoN
Super Moderator
Super Moderator
AmoN

Number of posts : 329
Localisation : SÝVEREK City / TR | Hayatýn AnlamsýzLýkLar Þehrindeyim | Hayal KýrýkLýðýn BaþKentindeyim !!
Registration date : 2006-02-10

Anlamazsýn yar Empty
PostSubject: Anlamazsýn yar   Anlamazsýn yar EmptyTue 22 Jul à 19:27

Anlamazsýn yar

Anlamazsýn yar Yastayikg0zm9

Anlamazsýn yar Seni seçti bu yürek Gökyüzü yýldýz dolu Yýldýzlar umut dolu Ben yalnýz çaresiz bitik Sen onla aþka yenik Sevdiðim uzak durma Yüreðim yaný baþýmda Al caným senin olsun Býrakma yarý yolda Sevdalar senin olsun Umutlar seni bulsun Ben sensiz çaresiz yorgun haklarým helal olsun Bir gün bir gün karþýma çýkacaksýn Gözlerin dolacak deliler gibi aðlayacaksýn Yaðmurdaki ilk buseyi Yüreðimdeki o büyük sevgiyi Asla asla unutamayacaksýn Çünkü çünkü Bende seni unutamadým Seni bir an bile Gözler gördü seni Yanýnda baþka biri Sen mutlu hayat dolu Yüreðim unut onu Sevdiðim uzak durma Yüreðim yaný baþýmda Al caným senin olsun Býrakma yarý yolda Mutluluk senin olsun Hüzünler uzak dursun Yürekli aþklar seninle Allah yardýmcýn olsun Sevdiðim uzak durma Yüreðim yaný baþýmda Al caným senin olsun
BIRAKMA BIRAKMA YARI YOLDA

Qzledim_Seni

Sevdiðime Aþk'ýma
Back to top Go down
http://s6.bitefight.net/c.php?uid=132474

Anlamazsýn yar
Back to top 
Page 1 of 1