][~*~*~ DerDiGuzeL_FoRuM ~*~*~][
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogrenmek Ogrètmek ve Dost kazanmak icin

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

bunu okumayan (delii)

Go down 
4 posters
AuthorMessage
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

Number of posts : 38
Registration date : 2006-01-08

bunu okumayan (delii) Empty
PostSubject: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptyFri 24 Mar à 20:57

umarim altaki fikrayi begenirsiniz ve size daha nice komik fikralar yazcam Wink

Last edited by on Fri 24 Mar à 20:59; edited 1 time in total
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptyFri 24 Mar à 20:58

5 yolcusu ile seyahat eden uçak düşmek üzere. Ve fıkra bu ya maalesef 4 parasüt var.( Fıkranın orjinalinde uçak personelinden hiç bahsedilmiyor ne hikmetse Smile)) ) 1. yolcu; , ben Shaquille O'Neill, NBA'in en kıymetli oyuncusuyum . Bana bir şey olursa LA Lakers zor duruma düşer,benim yaşamam lazım, diyor ve alıp 1. parasütü atlıyor. 2.yolcu ; ben Hillary Clinton , NY senatörü ve belkide geleceğin Amerika nın ilk kadın Başkan adayıyım, benim de yaşamam lazım diyor ve 2. parasütü alıp atlıyor. 3.yolcu ;ben George W. Bush . Amerika Başkanıyım. Dünya üzerinde politik sorumluluklarım , bombalayacağım yerler var daha .Aynı zamanda Amerika tarihinin gelmiş geçmiş en ZEKİ başkanının ölmesine izin vermezsiniz diyip ,alıp atlıyor. 4.yolcu Papa son yolcu olan 10 yaşındaki çocuğun gözlerinin içine bakıp evlat ben yaşlı bir adamım, yaşayacağımı yaşadım, bu son paraşütü alıp atlamak senin hakkındır diyince , çocuk Papa'ya bakıp, gerek yok amca geriye 2 parasüt kaldı , su Amerikanın en zeki başkanı benim okul çantamı alıp atladı...

eee komik mi yoksa komikmi lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

Number of posts : 282
Registration date : 2006-01-13

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySat 25 Mar à 14:50

/hihoha /hihoha komik mi de ne demek zuppeeer /jump /jump
Back to top Go down
Ceren
Super Moderator
Super Moderator
Ceren

Number of posts : 304
Registration date : 2006-01-06

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySun 26 Mar à 12:08

/hihoha /hihoha
Back to top Go down
lakabi mazlum
Moderator
Moderator
lakabi mazlum

Number of posts : 183
Registration date : 2006-01-25

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySun 26 Mar à 12:18

lol3 lol3 lol3 harıkaymıs
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySat 1 Apr à 13:33

Milletvekilinin biri, bir köyü gezerken, bağlı olduğu değirmeni döndüren bir eşek görmüş. Yanındaki köylüye sormuş; Bu eşeğin boynundaki zil ne işe yarıyor ? Efendim, demiş köylü, o zil sustuğunda eşeğin durduğunu anlıyorum. Müdahale edince tekrar harekete başlıyor. Akıllıca ,demiş vekil peki eşek olduğu yerde durupta başını sağa sola sallarsa nereden anlayacaksın durduğunu? Anlayamam ama, ne gezer efendim sizin gibi akıllı eşek buralarda… Laughing
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySat 1 Apr à 13:38

Hidayet ölünce cennetin kapısında kuyruğa girer. Hemen önünde bekleyen adam Peder dir. Kapıda bir melek beklemektedir. Melek Peder e sorar:
- Hiç günahın var mı Peder ?
- Aziz melek ben rahiptim. Tüm hayatım boyunca hep tanrıma dua ettim. Karıma ve çocuklarıma sadık kaldım. İnsanlara ve hayvanlara hep yardım ettim.
- Melek : Çok iyi bunları biliyorduk zaten al sana cennetin gümüş anahtarı der ve sonra Hidayet'e döner. Senin hiç günahın var mı Hidayet?
- Hidayet : Ben de her zaman hayvanlara ve insanlara iyilik yapardım. Tanrıya dua etmedim açıkçası, inancım da zayıftı ve bir günahım vardı. Çok sert ve hızlı otobüs kullanırdım.
- Melek Hidayet'e döner ve bunu da biliyoruz. Çok iyi al sana cennetin altın anahtarı...
- Peder bu olaya sinirlenir. Ben hayatımı tanrıya adadım siz de gidip bu adamı cennette benden üstün tutuyorsunuz haksızlık değil mi ?
- Melek gülerek.. "Oğlum sen vaaz verirken herkes uyuyordu, ama Hidayet otobüs kullanırken herkes dua ediyordu... Laughing
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySat 1 Apr à 18:07

/hihoha /hihoha zuppeer ya cheers nerden buluyosun bunlari /jump
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySun 9 Apr à 19:49

www.fikra.net yada www.fikralar.com Very Happy
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySun 9 Apr à 20:42

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Bir gün Hoca, yol üstü bir hana inmiş. Han Nuh Nebi'den kalma bir yer.. Her tarafı delik deşik; adeta çökmeye ramak kalmış. Hoca'nın yüreğine bir korkudur düşmüş ama, ne desin? Nihayet bir söz arasında: - "Yahu, bu senin tavan da ne kadar gıcırdıyor, beşik mübarek!" diyecek olmuş ama, hancı baba hiç oralı olmamış; sözü şakaya boğarak: - "Ağzını hayra aç Hoca, bu gıcırtı beşik gıcırtısı değil; tavan tahtaları Hakka tesbih çekiyor!" demiş. Hoca'nın közü küllenir mi? Gözlerini hancının gözüne dikerek: - "Peki ama", demiş; "ya bu tavan boyle tesbih çeke çeke aşka gelip de secdeye kapanırsa, bizim halimiz nice olacak?"
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptySun 9 Apr à 20:44

Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptyMon 10 Apr à 22:07

/hihoha /hihoha /hihoha /hihoha
Back to top Go down
MUBI$
Forumun Fikracisi
Forumun Fikracisi
MUBI$

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) EmptyTue 18 Apr à 22:10

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: bunu okumayan (delii)   bunu okumayan (delii) Empty

Back to top Go down

bunu okumayan (delii)
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» bunu okumanizi tavsiye ederim