][~*~*~ DerDiGuzeL_FoRuM ~*~*~][
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogrenmek Ogrètmek ve Dost kazanmak icin

HomeHome  PortalPortal  GalleryGallery  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

Okudugumuz kitaplari burda paylasalim

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Efkarli
Super Moderator
Super Moderator
Efkarli

Number of posts : 56
Registration date : 2006-01-10

Okudugumuz kitaplari burda paylasalim Empty
PostSubject: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptyFri 31 Mar à 1:01

SA,

Arkadaslar ben adminden rica ettim boyle bir yer ac diye. Az da olsa bu forumda hayilri islerle ugrasalim istedim. Okudugunuz kitaplarin ozetini bizlerle paylasin. olurda birinin hosuna gider oda okur. Okumanin onemine binaen boyle bir girisimde bulunduk. Admincagiz sagolsun bizi kirmadi, zaten kirsa bende onu kirardim bounce

uzun lafin kisasi okudugunuz kitaplari paylasin ve herkes yararlansin unutmayinki bir kitap bir insan timsalidir.

sevgi ve muhabbetlerimle,
Efkarli
Back to top Go down
serseri asik
Yakisiklisi Mod
Yakisiklisi Mod
serseri asik

Number of posts : 306
Registration date : 2006-02-04

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptyFri 31 Mar à 20:51

ben suan ders kitabi okuyom lol3
Back to top Go down
Efkarli
Super Moderator
Super Moderator
Efkarli

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptyFri 31 Mar à 23:31

ciddi seyler yazalim lutfen.

Ben siftah yapayim insallah:

Nerede Hata Yaptik
C.G. Salzman

Bu kitabi ilk kez 5 sene once kampta amersfoortta okumustum cok hosuma gitmisti. Kitapta kissalar anlatiliyor. bir anne babanin cocuguyla nasil gecinmesi anlatiliyor. Ilerde hepimiz cocugu olacak gec olmadan boyle kitaplara basvuralim diyorum. Simdi bu kitaptan bir kissa yazayim.

Cicek ve Sopa
Kucuk merve, evlerinin onundeki rengarenk ciceklerle suslu bahceye girdi. Yuregi sevincle doluydu. burada ne guzel cicekler var. Bunlardan bir demet toplayip anneme gotursem kimbilir ne kadar sevinir ve beni kucaklayip oper, diye dusundu. Gulumseyerek ciceklerin yanina diz coktu ve onlardan bir etek dolusu topladi. Mini mini elleriyle ciceklerini bir demet haline getirdi. Tamam. hemen bunlari canim annecigime gotureyim dedi.
Annecigini daha cok sevindirmek icin mutfaga kostu. raftan bir bardak alarak, cicek demetini icine yerlestirdi. Mutfaktan sevincle cikti. Annesini oldugu odaya dogru hoplayip ziplayarak kosmaya basladi. Birden ayagi takildi ve yere yuvarlandi. elindeki bardak paramparca oldu. cicekler cam kiriklari etrafina sacildi. Annesi kirilan bardagin sesini duyup hemen firladi. Kucuk merve korkudan ne soyleyecegini sasirdi. Annesi cam kiriklarini gorunce cok sinirlendi. kucuk kizinin ne yapmak istedigini ogrenmeye gerek duymadan eline bir sopa alarak uzerine yurudu. bir yandan vurmaya, bir yandanda guzelim bardagi kirarsin haa diye bagirmaya basladi. Neye ugradigini sasiran kiz can havliyle neolur annecigim vurma diye yalvariyordu.
takdir ve opucuk beklerken bir ton dayak yiyen kucuk merve, yapilan haksizlik karsisinda cok hiddetlendi. uzun sure olanlari unutamadi ve annesine icinden kin besledi. Ona bir daha cicek hediye ettigini goren olmadi......

Ibret alalim insallah
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

Number of posts : 282
Registration date : 2006-01-13

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptyFri 31 Mar à 23:41

Bana HaLit ErtugruL'un kitapLari hep ayniymis gibi geLiyor Laughing AyseL'i okudum DüzceLi Mehmet'i okudum, SeLim ve Hande'yi okudum, Canan'La Emre'yi de okuyacam (ins.) Yani hep basroLdeki kisi kötü yoLda oLuyor sonra Risale- i Nur okuyup dogru yoLu buLuyor Smile Ve hepsi yasanmis oLayLar.. Tamam dogruLuk payi vardir okuyacakLari da caydirmak gibi oLmasinda.. lol3 lol3 Yani hep ayni gibi.. nono Laughing

FikirLeri oLan varsa bekLiyorum yorumLarinizi flower
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptySat 1 Apr à 0:15

Edit: Admin

sinirlari asmayalim hemsom!
Back to top Go down
Efkarli
Super Moderator
Super Moderator
Efkarli

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptySat 1 Apr à 21:33

Admin Adminnnnnn
Back to top Go down
Ceren
Super Moderator
Super Moderator
Ceren

Number of posts : 304
Registration date : 2006-01-06

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptySun 2 Apr à 13:30

bende eklicem bi ara saol
Back to top Go down
Mevlana_Fan
DertLi GuzeL
DertLi GuzeL
Mevlana_Fan

Number of posts : 105
Registration date : 2006-01-19

PostSubject: huzur sokagi   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptySat 15 Apr à 13:59

Okudugumuz kitaplari burda paylasalim Sule%20yuksel%20senler%20-%20hurzur%20sokagi%20copy

Huzur Sokağı bir klasik... Satış rekorları kırmış, her yaştan ve her kesimden onbinlerce insanımız tarafından aynı ilgi ve heyacanla okunan bir eser olarak haklı şöhret kazanmıştır.

"Birleşen yollar" adıyla da sinemaya uyarlanmış ve halkımızın büyük yine büyük ilgi ve teveccühünü kazanmıştır. Huzur Sokağı özlenen huzur için.
Back to top Go down
gayseriLi
Moderator
Moderator
gayseriLi

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptySat 29 Apr à 14:50

bende okumak istiyorum bu kitabi.. filmini izledimde daha kitabi okuyamadim Neutral ama haftaya elime gececek ins. Wink
Back to top Go down
Mevlana_Fan
DertLi GuzeL
DertLi GuzeL
Mevlana_Fan

Number of posts : 105
Registration date : 2006-01-19

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim EmptyTue 20 Jun à 20:55

okudunmu> tavsiye ederim,
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Okudugumuz kitaplari burda paylasalim   Okudugumuz kitaplari burda paylasalim Empty

Back to top Go down

Okudugumuz kitaplari burda paylasalim
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ReLations: Iliskilerdeki sorunlarimizi burada paylasalim!
» burda ne tartisilir ???
» bariscan'in tum sarkilari burda
» Emine Senlikoglu kitaplari.
» Ahmet Günbay Yildiz kitaplari